Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że rezerwacja naszej Willi „Siedlisko518” odbywa się tylko i wyłącznie
bezpośrednio przez stronę www.siedlisko518.pl oraz portal Booking.com

Do zobaczenia!
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że rezerwacja naszej Willi „Siedlisko518” odbywa się tylko i wyłącznie
bezpośrednio przez stronę www.siedlisko518.pl oraz portal Booking.com

Do zobaczenia!

Codzienne Sprzątanie 

Mając na uwadze najwyższą jakość świadczonych usług, dokładamy wszelkich starań aby w Siedlisku 518 było zawsze czysto i świeżo. W trakcie pobytu w cenę wliczone jest sprzątanie obiektu (sprzątanie łazienek, kuchni, salonu i pokoju kominkowego oraz sypialni). 

Posiłki / Catering 

Posiłki w Siedlisku 518 celebrujemy ze szczególnym uwielbieniem. Rozpoczynając od śniadania, które serwujemy specjalnie dla Państwa dostarczając do Siedliska, dokładamy najwyższych starań zarówno co do jakości jedzenia oraz ich smaku. Tworząc nasze menu kierowaliśmy się harmonią z otaczającą przyrodą oraz powrotem do naturalnych produktów i przepisów.

--->  MENU <---

 

Postanowiliśmy dać naszym Gościom możliwość aby mogli wybrać sobie takie posiłki, jakie będą dla nich najzdrowsze, najbardziej pożywne i dadzą energię na cały dzień. Przygotowaliśmy ofertę produktów lokalnych dedykowanych Gościom Siedliska 518, które oparte są na naturalnych składnikach oraz  tradycyjnych mazurskich przepisach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Serwis concierge 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć realizacji specjalnych życzeń. Jesteśmy w stanie zrealizować Państwu praktycznie wszystko natomiast takie usługi podlegają specjalnemu cennikowi. Aby zrobić wycenę indywidualnego życzenia każdorazowo Gość proszony jest o złożenie zapytania drogą mailową na adres  rezerwacja@siedlisko518.pl.

Komfort 

Dbając o zadowolenie i komfort naszych Gości, Siedlisko zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD i RTV, który z pewnością umili Państwu pobyt. 

Aby zadbać o Państwa bezpieczeństwo oraz Państwa cenne rzeczy w Siedlisku 518 jest zainstalowany system alarmowy, który po załączeniu powiadomi firmę ochroniarską. Oprócz tego obiekt wyposażony jest w antywłamaniowe drzwi, okna i szyby. W obiekcie znajduje się także sejf.

Siedlisko 518 jest monitorowane dla Państwa bezpieczeństwa. 

Sport & Spa 
Polecamy Gościom Siedliska 518 dodatkowe atrakcje 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Opiekunem Gości pod nr  +48 (22) 122 12 99